Jak prawidłowo dbać o rolety zewnętrzne

Jak prawidłowo dbać o rolety zewnętrzne

W dzisiejszych czasach dostępny jest naprawdę bogaty asortyment osłon okiennych. Z tego powodu dokonanie wyboru może stanowić nie lada wyzwanie. Przed zakupem z pewnością należy wziąć pod uwagę wiele czynników takich jak rodzaj materiału, z którego wykonana jest roleta, kolor czy styl. Warto także zastanowić się, który rodzaj rolety będzie dla nas najbardziej odpowiedni pod(…)

Rolety do pokoju młodzieżowego

Rolety do pokoju młodzieżowego

Z pewnością każdy rodzic przyzna, że urządzanie pokoju dorastającego dziecka nie należy do najłatwiejszych zadań. Dlaczego? Na styl, w jakim jest urządzone wnętrze pokoju, często ma wpływ hobby, które za jakiś czas nagle się zmienia.  Ponadto ulubione wcześniej kolory teraz trafiają definitywnie na listę nielubianych. O ile z drobnymi elementami wyposażenia nie będzie problemu, to(…)

Jak wybrać rolety do sypialni

Jak wybrać rolety do sypialni

Sypialnia pełni ważną, jeśli nie najważniejszą funkcję wśród wszystkich pokoi w naszym domu. Dlaczego można tak powiedzieć? Jest to przecież miejsce odpoczynku, wyciszenia oraz regeneracji po całym dniu pracy. Komfortowy i wygodny sen to bardzo ważny element dbania o nasze zdrowie. Sypialnia stanowi pomieszczenie przeznaczone przede wszystkim do relaksu fizycznego i psychicznego, dlatego tak ważny(…)

Rolety wewnętrzne

Rolety wewnętrzne

Obecny wybór osłon okiennych może przyprawiać o ból głowy. Rolety montowane na oknie, za oknem, moskitiery, plisy czy żaluzje drewniane. Dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z urządzaniem własnego wnętrza, wybór może nie być oczywisty. W tym artykule postaramy się przybliżyć wady oraz zalety rolet wewnętrznych. Być może okaże się on pomocny właśnie dla Ciebie! (…)

Pergola

Pergola

Pergola według Słownika Języka polskiego to „budowla ogrodowa składająca się z jednego lub dwóch rzędów słupów, kolumn itp. podtrzymujących poziomą konstrukcję kratową oplecioną pnącymi roślinami”. Pergola to najczęściej stosowana architektura ogrodowa i tarasowa.  Na czym polega fenomen?  Przede wszystkim na uwagę zasługuje fakt, że pergola może pięknie oddzielić jedną część ogrodu od drugiej. Jest to(…)

Osłony okienne na niestandardowe okna

Osłony okienne na niestandardowe okna

Okna to nieodłączny element budowy domu. Wraz z rozwojem nowoczesnych technologii, w projektach domów zaczęły pojawiać się okna o niestandardowych wymiarach oraz kształtach. Architekci co rusz prześcigają się w wymyślaniu kolejnych, natomiast inwestorzy marzą o czymś, co wyróżni ich dom. Okna są elementem domu, który najbardziej rzuca się w oczy. Problem pojawia się wtedy, gdy(…)

Markiza czy pergola ogrodowa?

Markiza czy pergola ogrodowa?

Własny ogródek lub taras to wymarzone miejsce do wypoczynku po ciężkim dniu. Sytuacja idealna jest wtedy, gdy mamy możliwość korzystania z tarasu pod dachem. Co jednak w przypadku, gdy nie zaplanowaliśmy wcześniej takiego rozwiązania? Nic straconego!  Najczęściej wybierane osłony zewnętrzne na taras lub do ogrodu, to markiza oraz pergola. Czym różnią się oba produkty? Najprościej(…)

Kolor roku 2022

Kolor roku 2022

„Więc chodź, pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko” – z pewnością większość z nas kojarzy refren z piosenki zespołu 2 plus 1.  Z całej piosenki to właśnie słowa mówiące o kolorach, to najczęściej cytowane wersy. Czy faktycznie kolorystyka ma w naszym życiu aż takie znaczenie? Jak dopasować wnętrze biorąc pod uwagę różne odcienie? (…)

Jak zatrzymać ciepło w domu

Jak zatrzymać ciepło w domu

Nastały chłodne zimowe wieczory. Wielu zastanawia się co zrobić, żeby w domu jak najdłużej zatrzymać ciepło i jednocześnie nie zawyżyć rachunków za prąd. Okazuje się, że już na etapie tworzenia projektu domu, warto zainwestować w nowoczesne rozwiązania energooszczędne takie jak system inteligentnego domu czy pompa ciepła. Dzięki takim rozwiązaniom rachunki za prąd będą zdecydowanie niższe,(…)

Jak urządzić nowoczesny salon

Jak urządzić nowoczesny salon

Chyba większość z nas zgodzi się co do tego, że salon pełni funkcję najważniejszego pomieszczenia w całym domu. Jest to miejsce, gdzie przede wszystkim chcemy przyjmować gości, dlatego staramy się, aby było jak najbardziej funkcjonalne. Po całym dniu wypełnionym obowiązkami cała rodzina spotyka się właśnie w salonie, aby się zrelaksować i odpocząć przed kolejnym dniem.  (…)

bg_image

Zamów pomiar roletZostaw swój nr tel. Oddzwonimy do Ciebie i zaproponujemy dogodny termin.