Jeśli masz pytania lub chcesz zamówić pomiar, zapoznaj się z zasadami działania naszej firmy „Kliknij w link” lub zadzwoń 71 724 50 85

  • Rolety w kasetach mini montowane do ramy okna
  • Rolety w dużych kasetach maksymalna szerokość 300 cm
  • Szeroki wybór napędów elektrycznych do rolet
  • Szeroki wybór tkanin dzień noc
  • Wykonywane na indywidualny wymiar
  • Atrakcyjne ceny producenta

Rolety dzień i noc z Wrocławia to przede wszystkim nowoczesne zrozumienie osłon okiennych, które nie tylko mają służyć swoim oczywistym funkcjom, ale także przyciągać wzrok przechodniów i gości, robiąc na nich wrażenie. Właśnie w taki sposób opisalibyśmy rolety, które coraz częściej goszczą w polskich mieszkaniach, a w niektórych krajach są wręcz znakiem polskich rodzin. Czym wyróżniają się rolety dzień noc? Czy jest to rozwiązanie dla Państwa?

Rolety dzień noc – charakterystyka

Rolety dzień i noc mają nietypową budowę swojego mechanizmu. Belka prowadząca operowana najczęściej przez łańcuszek koralikowy, wymienia pomiędzy sobą dwie strony rolety. Materiał rolety jest zbudowany z dwóch rodzajów tkaniny, ułożonych naprzemiennie w poziomie. Takie rozwiązanie pozwala na dokładną kontrolę nad ilością wpadającego do pomieszczenia światła. Ustawiając wszystkie pasy „firankowe” (zbudowane ze specjalnej, wytrzymałej siateczki) sprawiamy, że do pomieszczenia wpada duża ilość promieni słonecznych. Nie musimy przy tym obawiać się wścibskich oczu z zewnątrz, bo opcja ta zastępuje działanie typowych firanek. W ciągu dnia uniemożliwia zaglądanie do środka mieszkania. Ustawiając natomiast pasy roletowe – noc – zapewniamy sobie komfort prywatności w późnych godzinach wieczornych, uniemożliwiając widok z zewnątrz. Nie są to jednak jedyne możliwe ustawienia rolet. Poziom zasłonięcia i odsłonięcia możemy dostosować niemal do takiego stopnia, jaki zakres dają nam żaluzje klasyczne. Dzięki temu możemy wpuścić światło do mieszkania, ale jedynie taką ilość, na jaką mamy chęć.

Sterowanie: rolety dzień i noc mogą być sterowane przy pomocy łańcuszka koralikowego oraz elektrycznie.

Rolety dzień-noc – zastosowanie

Rolety dzień noc sprawdzą się w każdym pomieszczeniu w mieszkaniu. Ich zastosowanie pozwala na całkowitą rezygnację z typowych firanek, co pomaga wyegzekwować modernistyczny wystrój wnętrza. Podkreślą także elegancki klimat aranżacji. Pozostają tak neutralne, że nie musimy obchodzić się z nimi ostrożnie. Ten rodzaj rolet świetnie nadaje się także do biur, czy to domowych, czy zawodowych. Biura to wymagające pomieszczenie, szczególnie ze względu na potrzebę kontroli światła. Nie da się pracować przy komputerze, którego ekran prześwietla wpadające światło. Właśnie dlatego rolety dzień-noc sprawdzą się z pewnością. Rolety dzień-noc to także idealne rozwiązanie osłon okiennych do pokoju dziecięcego. Drzemki dziecka w ciągu dnia może stanowić wyzwanie, kiedy dziecko wybudza się z powodu słońca, czy zbyt jasnego pomieszczenia. Ustawienie rolety w fazie „noc” lub zbliżonej pozycji pasów pozwoli zapobiec wybudzaniu się i zapewnić dziecku komfortowe i głębokie drzemki. Innym pokojem, czy pomieszczeniem, w jaki znajdą swoje zastosowanie, jest kuchnia. Dopasowanie odpowiednich osłon okiennych w kuchni to niekiedy naprawdę duży problem. Rolety dzień noc świetnie sprawdzą się i w takim wydaniu.

Dlaczego rolety dzień-noc?

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty wysokiej jakości, które wykonujemy zgodnie z podanymi przez klienta wymiarami. Pozwala to na idealne dopasowanie rolety do okna i efektu, jaki chcemy uzyskać przy montażu. Niektóre rolety posiadają możliwość montażu bezinwazyjnego, czyli zastosowania odpowiednich haków, czy uchwytów montażowych. Rolety dzień-noc zrobią wrażenie na sąsiadach, odgrodzą nasze pomieszczenie, uniemożliwiając swobodne zaglądanie do środka oraz pozwolą dokładnie kontrolować ilość wpadającego światła. Poza tym niektóre modele mogą osiągać nawet 230 cm wysokości, czyli wpasują się nawet w pokaźnej wielkości okna.

Rolety / Rolety dzień noc w wersji sterowanej elektrycznie

– napęd elektryczny z zasilaniem 230V – napęd elektryczny z zasilaniem solarnym (bez konieczności doprowadzenia kabli) – napęd elektryczny bateryjny (bez konieczności doprowadzenia kabli). Ładowanie silnika co ok. 6 miesięcy przy standardowym użytkowaniu – sterowanie za pomocą pilota lub za pomocą smartfona dzięki Smart Home – Smart Home – możliwość sterowania TV, światłem lub innymi urządzeniami elektrycznymi. Możliwość ustawienia scen (otwierania zamykania, zapalania światła itp.) na czas dłuższej nieobecności w domu.

Najczęściej zadawane pytania

Jak zmierzyć okno do rolet dzień noc?

Aby poprawnie zmierzyć okno, potrzebujemy informacji o szerokości. Będzie ona obejmowała szerokość całej szyby oraz listw przyszybowych. W taki sposób otrzymamy ostateczną szerokość tkaniny. Należy przy tym pamiętać, że materiał rolety musi się znajdować nie bliżej niż 0,5 cm od klamki okna. Co zatem z wysokością? Obejmuje ona wysokość ramy okna. Gdybyście mieli Państwo jakieś dodatkowe pytania lub nietypowe okna, chętnie pomożemy w zdjęciu takich wymiarów. Możemy wskazać na przesłanym przez Państwa zdjęciu, które elementy należy zmierzyć. Innym rozwiązaniem jest konsultacja z naszymi specjalistami.

Czy poradzę sobie z montażem rolety?

Każdy z naszych produktów posiada swoją instrukcję montażu. Jest ona dostępna online, dzięki czemu jeszcze przed zakupem mogą się Państwo z nią zapoznać i ocenić jej skale trudności. Oferujemy Państwu możliwość montażu na terenie Wrocławia i Zamościa. Jest to jednak usługa dodatkowo płatna.

Ile będę czekać na swoje zamówienie?

Czas realizacji złożonego i całkowicie opłaconego zamówienia to 7 do 10 dni roboczych. Zależy on od ilości aktualnych zleceń, z jakimi mierzy się produkcja oraz specyfikacji wybranych osłon okiennych.

Czym wyróżniają się nasze rolety dzień-noc?

Rolety dostępne w popularnych sieciówkach są jednymi z częściej wybieranych. Stan ich wykonania i ich komponentów pozostawia jednak wiele do życzenia. Niestety te czynniki wpływają na długość ich użytkowania, co sprawia, że wiele osób wyrabia sobie o roletach słabe zdanie. Nasze rolety wykonywane są z komponentów najwyższej jakości. Posiadając swoją produkcję, jesteśmy w stanie zadbać o ich porządne wykonanie, co wyróżnia je na rynku osłon okiennych.

Zadzwoń do nas

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów? Zadzwoń, a odpowiemy na wszelkie Twoje pytania

Zadzwoń do nas

Zostaw numer telefonu

Podaj nam swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie