Dlaczego my

  • Jesteśmy producentem i produkujemy większość sprzedawanych przez nas produktów
  • Atrakcyjne ceny producenta
  • Krótkie terminy realizacji
  • Własne, wykwalifikowane ekipy montażowe
  • Ponad 20 lat doświadczenia w branży osłon okiennych

Kim jesteśmy? Jesteśmy polskim producentem osłon okiennych z Wrocławia. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu produkty najwyższej jakości, wykonane z najlepszym dostępnych materiałów w okraszeniu najskuteczniejszej obsługi osób, które wiedzą, o czym mówią.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam podążać za panującymi aktualnie trendami, dzięki czemu oferujemy Państwu najnowsze wzornictwo oraz najnowsze materiały. To wszystko w cenach, które nie opróżnią całkowicie portfela, ale są przystępne.

Swoją działalność sprzedaży i produkcji osłon na okna rozszerzamy na obszar całej Europy. Z tego powodu oferujemy swoim klientom dostawy międzynarodowe w obrębie Europy. Nasi klienci cieszą się efektami naszej pracy, niezależnie od kraju, ale także i miejsca montażu produktów. Dlatego nie ograniczamy swojej oferty jedynie do Polski, ale także nie ograniczamy jej jedynie do prywatnych domów. Nasze rozwiązania świetnie się sprawują także w hotelach, biurach, wśród klientów instytucjonalnych oraz restauracjach.

Nasza oferta

Naszą ofertę opieramy o nasze wieloletnie doświadczenie, ale także o pomysły, które docierają do nas od naszych klientów. Staramy się trzymać rękę na pulsie, co widać po oferowanych przez nas produktach i zmieniających się możliwościach. Dla doświadczonego producenta nie wiele rzeczy pozostaje niemożliwymi. Co jesteśmy w stanie Państwu zaoferować?

Rolety klasyczne

Rolety klasyczne to jedne z najbardziej klasycznych możliwość osłon okiennych. Rolety na okna wykonujemy zgodnie z wytycznymi podanymi przez naszych klientów (wymiary, kolory i wzory) w różnych opcjach.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo rolety mini – o prostej budowie oraz rolety z kasetą, która pozwala ukryć materiał i belkę nawijającą. Ta ostatnia możliwość daje dodatkowo wrażenie pełnego wykończenia rolety na okno.

Rolety rzymskie

Rolety rzymskie na okno to najbardziej klasyczne rozwiązanie wśród rolet. Ich nietypowa budowa robi wrażenie na wielu użytkownikach. Roleta składa się w efektowne fałdy materiału w poziomie, zależnie od budowy jej mechanizmu.

Rolety rzymskie mogą zostać dokładnie dopasowane pod indywidualne wskazania klientów (materiał, mechanizm oraz wymiary). Są one wyjątkowe również dzięki możliwości łatwego demontażu materiału, co pozwala poddać rolety zwykłemu praniu, a nawet wymieniać materiał zależnie od pory roku.

Rolety dzień noc

Rolety dzień-noc to świetne, nowoczesne rozwiązanie, które pozwala użytkownikom całkowicie zrezygnować z instalacji firanek. Zapewniają komfortowy poziom prywatności, a wieczorem blokują całkowicie widoczność z zewnątrz.

Rolety dzień i noc to rozwiązanie dwóch rodzajów materiałów, które dzięki specjalnej budowie wymieniają się ze sobą. Ten model rolety również może być dostępny w wersji mini, ale i wersji z kasetką.

Rolety plisowane

Rolety plisowane to jeden z nowszych modeli rolety na okno. Jej wyjątkowość to przede wszystkim możliwość operowania wysokością rolety zarówno od dołu, jak w przypadku klasycznej rolety, jak i od gry.

Dzięki takiej operatywności świetnie nadaje się również bez konieczności stosowania firanek. Z powodzeniem stosuje się ten rodzaj rolet również w kuchni, bez obaw o jej uszkodzenie. Rolety plisowane to także model, który stosowany jest w przypadku okien o nieregularnych kształtach, jak okrąg.

Zewnętrzne osłony okienne

W naszej ofercie posiadamy także osłony okienne, które przeznaczone są do zastosowania na zewnątrz. Wśród nich najbardziej znanymi i popularnymi modelami są rolety zewnętrzne, które zapewniają pewną miarę izolacji termicznej, dbając o zminimalizowanie zimna, które pobierają duże oszklenia. Stanowią również skuteczną ochronę prywatności i znacznego zaciemnienia pomieszczenia.

Innymi rodzajami osłon zewnętrznych są żaluzje zewnętrzne lub inaczej żaluzje fasadowe. Jest to rozwiązanie, które najchętniej stosowane jest w przypadku nowoczesnego budownictwa, o prostej budowie z wieloma przeszkleniami. Wykonane z materiałów odpornych na działanie czynników zewnętrznych, pozwalają regulować ilość wpadającego do pomieszczenia światła słonecznego.

Najnowszymi rozwiązaniami osłon okiennych są rolety screen, czyli rolety na okna i nie tylko, które zależnie od współczynnika otwarcia przepuszczają znikomą ilość światła lub znaczną. To rozwiązanie rolet, które blokują promienie UV, zanieczyszczenia powietrza oraz niechciane insekty.

Osłony przed słońcem

Wśród naszych produktów znajdują się również rozwiązania na ochronę przed słońcem w ogrodzie, tarasie lub na balkonie. Oferujemy Państwu pergole oraz markizy, które zapewniają komfortowy wypoczynek na świeżym powietrzu bez obaw przed poparzeniami słonecznymi, czy innym wpływem nadmiernego oddziaływania promieni słonecznych.

Te rozwiązania stosowane są w domach prywatnych, gdzie dają wystarczającą ilość zacienienia. Innymi miejscami, w których są także ogródki restauracyjne. Zastosowanie pergoli nie tylko ochrania klientów przed słońcem, ale też tworzy klimat, zwiększa powierzchnię usługową i pozwala zastosować swoje oznakowanie reklamowe.