Jeśli masz pytania lub chcesz zamówić pomiar, zapoznaj się z zasadami działania naszej firmy „Kliknij w link” lub zadzwoń 71 724 50 85

Moskitiery to rozwiązanie dla wszystkich, którzy marzą o ciepłych, letnich wieczorach przy otwartych oknach, czy balkonie, nie przejmując się zapalonym światłem. Korzystając w pełni z uroków lata, wiele osób godzi się z niechcianymi gośćmi, jakimi są komary i inne insekty. Aby ich uniknąć, stosuje się moskitiery. Jak jednak wybrać takie, które posłużą dłużej niż jeden sezon, a do tego będą skuteczne? Jaki rodzaj moskitiery sprawdzi się w Państwa wypadku?

  • Szeroki wybór rodzajów moskitier w konkurencyjnych cenach
  • Moskitiery ramkowe – bezinwazyjny montaż do ramy okna za pomocą haczyków
  • Możliwość demontażu na zimę lub w celu wymycia siatki
  • Moskitiery drzwiowe na zawiasach na drzwi balkonowe
  • Moskitiery przesuwne na drzwi tarasowe przesuwne
  • Moskitiery plisowane na okna balkonowe, tarasowe z ruchomym słupkiem. Możliwość zamontowania do prowadnic rolety zewnętrznej
  • Moskitiery zwijane na okna dachowe

Zalety moskitiery

Moskitiera, którą najczęściej otrzymamy w sklepach sieciówkowych to produkt zazwyczaj na jeden sezon i to nie zawsze cały. Z tego powodu wiele osób przestało wierzyć w skuteczność tego typu produktów. Jednak te modele, które można otrzymać od specjalistów od osłon okiennych, charakteryzują się dłuższą żywotnością oraz większą odpornością na czynniki zewnętrzne. Między innymi z powodu wysokiej jakości materiałów oraz wykonania.

Dodatkowymi zaletami ze stosowania specjalistycznych moskitier jest możliwość zastosowania takich modeli jak moskitiera antyalergiczna, której struktura chroni nawet przed pyłkami małej wielkości. Siatka przeciwpyłkowa pozwala cieszyć się przyjemnym powietrzem w mieszkaniu nawet w okresie wiosennym, czyli okresem, który sprawia alergikom najwięcej trudności.

Moskitiery na okna, moskitiery na drzwi i inne modele moskitier – takie rozwiązania z pewnością otrzymają Państwo w naszym sklepie. Jaki rodzaj moskitiery znajdą Państwo w naszej ofercie?

Moskitiery drzwiowe

W naszej ofercie posiadamy moskitiery drzwiowe, które jak wskazuje nazwa, imitują budową standardowe drzwi. Jest to moskitiera, która wpuszczona jest w wytrzymałą ramkę. Cała osłona opiera się na zawiasach, które regulują jej sprawne otwieranie i zamykanie.

Taka budowa moskitiery zapewnia, że będzie ona sztywna. Całe napięcie będzie utrzymywała ramka, a sposób jej budowy nie zakłada zastosowania materiału podatnego na zgięcia. Jest to świetne rozwiązanie w przypadku drzwi balkonowych oraz tarasowych.

Moskitiery ramkowe

Moskitiery ramkowe, które Państwu oferujemy, wykonane są z wysokiej jakości siatki, która jest odporna na uszkodzenia. Umieszczona jest w ramce, czyli profilach, które trzymają moskitierę w całości, napinając produkt do odpowiedniej sprężystości.

Moskitiery ramkowe to rozwiązanie przede wszystkim na okna. Pozwala korzystać z letniego powietrza nawet wieczorami, ponieważ jej drobne „oczka” nie przepuszczają niechcianych insektów do mieszkania.

Moskitiery przesuwne

Moskitiery przesuwne to idealne rozwiązanie dla drzwi tarasowych przesuwnych, ale nie tylko. Posiada panel przesuwny, który nie blokuje poprawnego używania drzwi, czy okna. Zapewnia jednak skuteczną ochronę przed insektami.

Moskitiery przesuwne są odpowiednio naprężone, dzięki czemu nie tworzą się w niej dodatkowe przetarcia i uszkodzenia, co z czasem prowadziłoby do jej dużo mniejszej skuteczności.

Moskitiery plisowane

Moskitiery plisowane są też nazywane moskitierami harmonijkowymi. Siatka moskitiery oparta jest ramce, która umożliwia moskitierze jej swobodne składanie się w mniejsze panele. Dzięki temu chowa się w bocznej części profilu, tworząc harmonijkę i rozwija w całość.

Ten rodzaj moskitiery musi być wykonywany z wysokiej jakości siatki, której sprężystość będzie umożliwiała jej składanie, nie wpływając jednak na jej strukturę. Uszkodzona struktura moskitiery zmniejsza jej skuteczność.

Najczęściej zadawane pytania

Czym wyróżniają się nasze moskitiery?

W przeciwieństwie do produktów, które są dostępne w wielu popularnych sieciówkach, nasze moskitiery są bardzo wytrzymałe. Wykonanie ich z wysokiej jakości komponentów sprawia, że są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu służą naszym klientom przez znacznie dłuższy czas niż przeciętne moskitiery. Poza tym różny sposób otwierania i działania moskitier sprawia, że są one odpowiednie dla każdego.

Co oznacza, że wasze moskitiery chronią przed pyłkami?

Unoszące się w powietrzu wiosenne i letnie pyłki sprawiają nasilenie reakcji alergicznych. Moskitiery, które Państwu oferujemy, posiadają odpowiednią siatkę, która blokuje dostęp pyłkom drogą powietrzną. Pozwala to zmniejszyć ich ilość i cieszyć się czystym powietrzem, wolnym od alergenów.

Który rodzaj moskitiery pasuje do moich okien?

Aby ocenić, który rodzaj moskitiery sprawdzi się najlepiej, należy się zastanowić, w którą stronę i jaki sposób otwiera się dane okno lub drzwi. Moskitierę zazwyczaj dobieramy stosownie do sposobu działania oszklenia. Dzięki temu tworzy ona jedną całość ze skrzydłem okiennym. Nie jest to jednak bezwzględna zasada.

Dobór odpowiedniej moskitiery zależy także od upodobań klientów. Kierując się tymi zasadami, staramy się doradzać naszym klientom, uwzględniając ich potrzeby.

Jak zmierzyć okno pod moskitierę?

Każdy rodzaj moskitiery instalowany jest na swój sposób. Z tego powodu miejsce montażu moskitiery może się różnić. Aby mieć jednak pewność, jakie moskitiery się sprawdzą, potrzebujemy dokładnych wymiarów oszklenia. Zdejmujemy wymiary z całego okna lub całych drzwi.

Gdyby mieli Państwo trudności w pomiarach, chętnie pomożemy. Na wysłanym przez Państwa zdjęciu wskażemy, które dokładnie elementy należy zmierzyć.

Zadzwoń do nas

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów? Zadzwoń, a odpowiemy na wszelkie Twoje pytania

Zadzwoń do nas

Zostaw numer telefonu

Podaj nam swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie